DJ Fantomasz Tomasz Furtak

DJ Fantomasz Tomasz Furtak

ocena: 5 / 5, ilość: 1

Adres

- 24

21-100 Skrobów-Kolonia

woj. lubelskie

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

-
Telefony

kontakt

tel.: 530 083 083

Dodatkowy kontakt

kontakt - dane dodatkowe

www.fantomasz.pl

GG: 3991151

DJ Fantomasz:

 • Wesela, bale, imprezy szkolne
 • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
 • Nietypowe zabawy i konkursy
 • Bogaty repertuar muzyczny

 

Jeśli chcesz, by twoją imprezę poprowadził człowiek orkiestra - dj, wodzirej, konferansjer i muzyk w jednym, to dobrze trafiłeś. Prowadzenie imprez jest moją pasją.


Zajmuję się obsługą muzyczną i prowadzeniem różnego rodzaju imprez zamkniętych i małych plenerów. Prowadzę wesela, dyskoteki szkolne, osiemnastki, bale, imprezy firmowe, integracyjne, festyny itp.


Systematycznie uczestniczę w kursach wodzirejów w Warszawie i Katowicach, by podnosić swoje kwalifikacje. Prowadzę zabawy i tańce tradycyjne, doskonale wszystkim znane, a także nowe, rzadko spotykane na uroczystościach weselnych i innych imprezach.


Na spotkaniach przedstawiam szczegółowo swoje propozycje, jestem otwarty na nowinki i sugestie, omawiam detale każdej uroczystości.


Posiadam nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Mam zarejestrowaną działalność gospodarczą związaną z obsługą imprez artystycznych. Wystawiam rachunki.


Usługi wykonuję głównie w województwach lubelskim, mazowieckim i podlaskim. Na życzenie klienta dojadę w każdy zakątek kraju.


Jeśli chcesz szczegółowo poznać moją ofertę zadzwoń lub napisz e-maila. Z chęcią odpowiem na każde pytanie. Zapraszam na spotkanie, na którym w detalach omówię swoją ofertę.

  Wyszukiwarka

  Miejscowość:
  Kategoria:

  sprzatanio.ple-banki