Gościniec Podkowa

Gościniec Podkowa

ocena: 0 / 5, ilość: 0

Adres

Kraszewskiego 3

Włodawa

woj. lubelskie

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

od 9.00 do 24.00 (poniedziałek - piątek)
od 12.00 do 24.00 (sobota, niedziela)
Telefony

kontakt

tel.: 503 626 888

Dodatkowy kontakt

kontakt - dane dodatkowe

www.gosciniecpodkowa.pl

Włodawa znajduje się w pobliżu byłego obozu koncentracyjnego w Sobiborze, kilkunastu jezior (największe z nich to znane w całej Polsce J. Białe). Włodawa graniczy z Ukrainą i Białorusią.

Gorąco zapraszamy do złożenia wizyty w Gościńcu PODKOWA (Włodawa, ul. Kraszewskiego 3). Polecamy specjały kuchni róznych kultur, a szczególnie "trzech kultur". Zapraszamy na smaczne śniadania, obiady i kolacje. Obiadowe zestawy dnia na każdą kieszeń - 12 zl.

W miłej, niepowtarzalnej atmosferze, przy świecach i dźwiękach nastrojowej muzyki, w otoczeniu drobiazgów "z duszą" spędzicie Państwo w PODKOWIE uroczy wieczór.

Pomieszczenia restauracyjno-barowe (łącznie z drewnianą chatą i beczką) zachęcają naszych Gości do pozostania w Podkowie na dłużej, bowiem panuje w nich swoisty klimat, czuć łączność z historią i kulturą regionu.

Restauracyjna część kompleksu posiada: salę konsumpcyjno-konferencyjną mieszczącą do 50 osób,salę barową,kameralny Salonik na poddaszu,salę do tańca.

Oferujemy: specjały kuchni różnych kultur,smaczne śniadania, obiady, kolacje, codziennie obiadowy zestaw dnia na każdą kieszeń - 12zl,organizację przyjęć okolicznościowych,catering,udostępniamy salę konferencyjną,zorganizowane imprezy w chacie przy potrawach z grillagwarantujemy unikalną atmosferę,

Oferujemy stylowe, gustownie urządzone dwuosobowe pokoje z łazienkami, dwupokojowy apartament i romantyczny apartament dla nowożeńców, którego błękitny wystrój koresponduje z niebiańskim uczuciem młodej pary. Wszystkie pomieszczenia są niepowtarzalne, urzekają barwą i ciepłem wnętrz. W każdym z nich można poczuć się wyjątkowo. W zależności od upodobań lub nastroju możecie Państwo zamieszkać w komnacie zielonej, niebieskiej, bordowej lub fioletowej.
Część pokoi posiada wyjście na słoneczny bądź zacieniony balkon lub ukwiecony taras. Ceny noclegu ze śniadaniem od 60 zł .

Oferujemy: Internet WiFi, telewizory w pokojach, miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych (całodobowy monitoring).

Dodatkowo na życzenie: rekreacyjne przejazdy bryczką konną lub saniami po Włodawie i okolicach, przejażdżki konne plenerowe wraz z ogniskiem (do 45 osób)możliwość korzystania z siłowni.

Wyszukiwarka

Miejscowość:
Kategoria:

sprzatanio.ple-banki