N.A.J. Jarosław Szachtsznajder

N.A.J. Jarosław Szachtsznajder

ocena: 5 / 5, ilość: 4

Adres

Nowowiejskiego 6 c

Lublin

woj. lubelskie

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

dane nie zostaly uzupelnione.

Telefony

kontakt

tel.: 608 832 201

Dodatkowy kontakt

kontakt - dane dodatkowe

dane nie zostaly uzupelnione.

Dodaj opinię o firmie

  

Opinie internautów

mirek napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

bardzo polecam. Pan Jarek robił mi meble w Warszawie i bardzo polecam jego usługi

Janusz napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Polecam. Prawdziwy fachowiec. Termin dotrzymany , meble wykonane bardzo starannie. każda nasza sugestia była brana pod uwagę. Profesjonalne podejście do klienta i zaangażowanie.

Justyna napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Szczerze polecam. Robiłam meble ja, 2 sąsiadki, i połowa mojej rodziny. U Pana Jarka chyba tak to funkcjonuje że jeden poleca drugiemu. Zresztą ja też dowiedziałam się od znajomej a ona od swojego sąsiada. Meble zrobione naprawdę profesjonalnie. Jedyny chyba mały minus to terminy realizacji bo nie sa krótkie ale warto poczekać.

Marzena Duda napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Robiłam meble jakiś czas temu u Pana Szachtsznajdera. Pan znający się na rzeczy i bardzo profesjonalnie podchodzący do tego co robi. Zrobil mi kuchnie , potem po roku 3 szafy i ostatnio łazienkę. Poleciłam kilku znajomym i tez sa zadowoleni z realizacji. Wiem że robi chyba wszystkie meble i te modne w połysku też go moja znajoma z pracy robiła właśnie takie. Komandor wycenil mi za 3 szafy ok 7900 zl a u niego zapłaciłam 4300.w profilach aluminiowych. Z kuchnia było podobnie bo w domixie wycenli mi na 14000 a u niego wyszło 8000 i to z prowadnicami z tym wyhamowywaniem w tej cenie. Polecam

Wyszukiwarka

Miejscowość:
Kategoria:

sprzatanio.ple-banki