Perła wypuszcza na rynek nowe piwo

Parowy Vetter - tak nazywa się marka nowego piwa, które już wkrótce dostaniemy w sklepach. Perła Browary Lubelskie wyprodukowało już pierwszą partię piwa - wkrótce trafi ono na sklepowe półki.

- Parowy Vetter to piwo o zawartości alkoholu 5,8%, którego receptura opiera się na podstawowych surowcach piwowarskich takich jak: woda, słód, chmiel i drożdże. Dzięki temu posiada walory klasycznego piwa bawarskiego. W produkcji wykorzystano dwie odmiany słodów: pilzneńskiego oraz wysoko palonego słodu karmelowego. To one nadają piwu Browar Parowy Vetter naturalnej głębokiej barwy i odpowiadają za gęstą długo utrzymującą się pianę - opisuje swój produkt na stronie internetowej Perła.

Jak się dowiedzieliśmy, Parowy Vetter będzie droższy od zwykłego jasnego piwa. Jak zapowiadają produceni, jego smak będzie wyraźniejszy i będzie przypominał goryczkowe piwa niemieckie.

Przypomnijmy, że Perła jest dystrybutorem takich piw, jak Perła Export, Perła Chmielowa, Perła Niepasteryzowana, Perła Mocna, Perła Summer, Perła Miodowa, Lubelskie Pils, Lubelskie Mocne, Trybunalskie Miodowe, Goolman Pils, Goolman Premium, Goolman Mocne oraz Zwierzyniec. Produkty Perły eksportowane są nawet za granicę. W województwie lubelskim możliwy jest zwrot butelek po piwach Perły - poza granicami województwa już jest to niemożliwe.

Internauci ostro komentują nowy produkt Perły i nie są nastawieni zbyt optymistycznie do pomysłu browaru, by podnosić cenę Vettera. A Ty co sądzisz o nowym produkcie Perły?

Dodaj swoją opinię:

Imię:
Treść opinii (max 1000 znaków):
Zabezpieczenie przed spamem. Odpowiedz na proste pytanie:
ile to jest: dwa plus sześć (wpisz tylko cyfrę)
Token

Wyszukiwarka

Miejscowość:
Kategoria:

sprzatanio.ple-banki