Robert Sajnaj - Lutur

Robert Sajnaj - Lutur

ocena: 3.4 / 5, ilość: 14

Adres

Fabryczna 15 lok. 11

Lublin

woj. lubelskie

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

dane nie zostaly uzupelnione.

Telefony

kontakt

tel.: 81 746 19 20

Dodatkowy kontakt

kontakt - dane dodatkowe

dane nie zostaly uzupelnione.

Dodaj opinię o firmie

  

Opinie internautów

Gosc333 napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 1

Nie polecam tej firmy. Kiedy dziecko moje pojechało na wycieczkę kierowca był bardzo nieprzyjemny, wyzywał, krzyczał i nie pozwalał dzieciom jeść ani pić. Ludzie omijajcie tą firmę.

GOŚĆ OBSERWATOR napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 1

Witam! Ostrzegam!!! Rodzice Nie wysyłajcie dzieci z Biurem Lutur na żadne wycieczki, wypoczynek, itp. Kadra wychowawców na koloniach to wiek ich 19-22lata, dzieci teoretycznie pilnują dzieci, kierownicy kolonii nie radzą sobie z kadrą wychowawców i z zarządzaniem, oraz ogólną opieką i problemami, które zgłaszają dzieci uczestnicy kolonii, ogólny chaos. Wychowawcy grup nie traktują poważnie swoich obowiązków, że są oni w pracy, tylko myślą, iż są na wczasach, są bez zawodowego doświadczenia, robią i mają uprawnienia, które są tylko na papierze, a praktyki zero!!! Gdzie papier to nie wszystko,liczy się to, co się ma w głowie i praktyka,a nie teoria. Autokary wypożyczane przez Lutur z różnych firm,które się w trasie palą.Kierowcy nie są bardzo uprzejmi,dzieciom każą sprzątać autobusy,jest to chore,gdzie w obowiązku kierowcy jest sobie posprzątać auto!!! W miejscach pobytu kolonii-internaty: Na odjazd kolonii,kadra karze dzieciom sprzątać na mokro podłogi w pokojach,kolejna patologia kadry.A gdzie są sprzątaczki Panie organizatorze Sajnaj?! dziwię się,kto Panu wydał zezwolenie na organizowanie wypoczynku?! opinia o Pana biurze Lutur już krąży od paru lat,po internecie,opinii społecznej,itp.Widać jeszcze,że ludzie NADAL nie zmądrzeli,ubolewamy nad tym,jako BYLI klienci tego chorego Biura. NIE POLECAM!!! WŚRÓD KADRY BRAK KULTURY OSOBISTEJ!!! TOTALNE DNO!!! BIURO DZIAD!!! Z ubolewaniem podziwiamy Tych,co piszą kłamstwa i zapewniają,że organizator Lutur jest de best. Szanowni klienci,co z tego macie,że tak zachwalacie kłamstwa i oszukujecie sami siebie?!!! mówiąc,iż jesteście zadowoleni z tego Biurar i przez nich organizowania wypoczynku! JEST TO ŻENUJĄCE I ŚMIECHU WARTE!!! ZAPEWNIAM, IŻ NIE JEST TO TYLKO MOJA OPINIA NA TEMAT ZŁEGO ORGANIZOWANIA WYPOCZYNKU, KOLONII, PRZEZ TE NIEUDOLNE BIURO I LUDZI ZARZĄDZAJĄCYCH NIM. Z UBOLEWANIEM

Marek napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 1

Dno i chamstwo w pakiecie. Nie polecam nikomu !!!

Aga napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Polecam współpracę z Luturem. Super wartościowe doświadczenie.

luk napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 1

bylo super :(

Magda napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 1

Widzę, że wszystkie negatywne opinie są kasowane - brawo! Ja osobiście nigdy więcej nie pojadę z tą firmą. Warunki mieszkaniowe fatalne - nie wymagam niczego nadzwyczajnego ale żeby wychowawcy dzielili łazienkę z podopiecznymi to już przesada zwłaszcza gdy okazuje sie że na koloni występuje świerzb lub wszawica.. Nikt wcześniej nie uprzedza wychowawców że będą opiekować sie dziećmi, które wymagają specjalnej według mnie indywidualnej opieki, a zarobki do tak odpowiedzialnej pracy są wysoce nie adekwatne. Za transport dzieci, a czasem dodatkowe transporty podczas koloni wychowawcy nie dostają ani gorsza..

Kewin napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Spędziłem 10 cudownych dni ze wspaniałymi ludźmi.Poznałem wiele kreatywnych osób.Zwiedziłem dużo przepięknych miejsc, które zostaną na zawsze w mojej pamięci. Opiekunowie byli sympatyczni i wyrozumiali. Jestem wdzięczny ludziom którzy pozwolili mi pojechać na tą kolonię.Wyniosłem z niej dużo pozytywnych zachowań, nauczyłem się być asertywny i bardziej otwarty do ludzi.Bardzo ciężko było mi się rozstać z niektórymi a szczególnie z Kierownikiem kolonii Panem Dawidem G. Bardzo dziękuje za te 10 dni.

Małgorzata napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 4

Kolonie w Białym Dunajcu (1 turnus) wspominam najlepiej ze wszystkich turnusów na jakich byłam, wychowawczynie, kierownik, dzieci - super :) i nie zgodzę się z wcześniejszą opinią o Panie Dawidzie G. gdyż ja mam odmienne zdanie, interesował się dziećmi i tym co się dzieje w ośrodku. Potrafi zorganizować wszystko, czas dla dzieci, wycieczkę. wiecej takich kierowników, bo co niektórzy to w ogóle się niczym nie interesują.

Sylwia napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Spędziłam 10 cudownych dni na koloniach w Białym Dunajcu. Sumiennego Kierownika, zabawną kadrę oraz wspaniałe dzieci zapamiętam do końca życia. Tworzyliśmy fajną ekipę na wycieczkach i przy wspólnych zabawach. Takich koloni powinno być dużo więcej. Pozdrawiam wszystkich :)

Ania napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Kolonia w Białym Dunajcu,to była moja niezapomniana kolonia. Spędziłam 10 super dni. Był świetny kierownik i p.Ania była przyjazna,jako nasz wychowawca :). Chciałabym jeszcze raz taką samą kolonie przeżyć,ale niestety jest to niemożliwe... :( Wycieczki były ciekawe,nigdy ich nie zapomnę :). Pierwsza i najlepsza kolonia ! :) Cieszę się,że mogłam na niej być :)

Lukas napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Tak czytam te komentarze i szczerze powiem tylko jedno- jak się komuś firma nie podoba to nara i dobranoc. Ja osobiście uważam, iż firma organizuje bardzo fajne kolonie, a cała reszta na miejscu jak np. jedzenie to już- wydaje mi się- problem placówki, bo Lutur za to nie odpowiada. A co do wspomnianego Pana Dawida- osobiście zamierzam z nim pojechać na późniejsze kolonie, bo pod jego kierownictwem zebrała się naprawdę świetna ekipa wychowawcza. Także dziękować firmie Lutur za miło spędzone wakacje połączone z pracą dającą satysfakcję.

Koloniści napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Spędziliśmy super kolonie w tym roku w Białym Dunajcu. Ośrodek Galicja od 28 czerwca :-) Pozdrawiamy super kadrę :-)

tzt napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 4

Firma jak firma, są zapewne lepsze ale są też o wiele gorsze. Z firmą Lutur jeżdżę od kilku lat, jestem indywidualistką, staram się realizować program i nie wchodzić w konflikty z kierownikami (są różni) ja mam szczęście do tych lepszych. Fakt pieniądze są marne, nazywam je kieszonkowym na wyjazd. Moim celem jest zwiedzanie uroczych zakątków Polski i opieka nad dzieckiem, które często potrzebuję odrobinę normalności. Co do jedzenia? Wszystko da się naprawić gdy tego chcemy, trochę tylko zainteresowania tym tematem i szybko wszystko się zmienić może. Za wyżywienie odpowiada personel kuchni i nie mieszajmy do tego Luturu. Co może pracownik firmy wiedzieć jak gotują w Pucku, Gąsawie czy Ełku. Byłam we wszystkich tych ośrodkach - było dobrze. Znam się na organizacji żywienia i moje dzieci nigdy nie chodziły głodne, choć stawka dzienna jest raczej niska. Chętnych do pracy na koloniach organizowanych przez firmę Lutur informuję, że kolonie profilaktyczne to nie jest obóz naukowy, gdzie koszty pobytu dziecka są znacznie wyższe. Firma jest znana w całej Polsce, jako ta co organizuje kolonie za niewielkie pieniądze dla tych co tego potrzebują. Uczestników kwalifikują szkoły i gminy i ta rekrutacja zostawia wiele do życzenia. Na tej płaszczyźnie jest wiele do zrobienia, aby rodzice (chodzi mi o tych co nie mają pojęcia czym są kolonie profilaktyczne) nie nadużywali możliwości wysyłania swoich pociech na te kolonie, gdy w każdej gminie jest wiele dzieci, które powinny pojechać na takie kolonie, aby poznać inne życie i coś zobaczyć.

mix napisał:zgłoś nadużycie

ocena: 5

Witam! W ostatnie wakacje, tj. w 2013 roku po raz pierwszy pojechałam jako wychowawca na kolonię organizowaną przez firmę LUTUR w Białym Dunajcu (ANNA I). Współpracę wspominam bardzo dobrze, świetny kierownik p. D., reszta kadry też bez najmniejszego zarzutu. Jedynym minusem były zbyt niskie zarobki, a odpowiedzialność duża.

Wyszukiwarka

Miejscowość:
Kategoria:

sprzatanio.ple-banki