Samochody ślubne

Gdyby zadać gościom weselnym pytanie co najbardziej zapamiętali to poza jedzenie z pewnością zwróciliby uwagę na samochód którym para młoda podjechała pod kościół. Nasza firma oferuje bardzo szeroki wybór samochodów, od klasycznych długich limuzyn, przez kabriolety do zupełnie nietypowych samochodów. Poza tymi które znajdują się w naszej ofercie realizujemy też indywidualne zamówienia. Wystarczy powiedzieć nami jakim samochodem para młoda życzy sobie podjeżdżać pod kościół a my go zdobędziemy i zadbamy o to by prezentował się reprezentatywnie jednocześnie pasując do całego charakteru uroczystości. Jeśli jest jakiś samochód o którym można pomyśleć jako nadającym się do wykorzystania w celu przewiezienia pary młodej, a my o nim jeszcze nie słyszeliśmy z pewnością szybko to się zmieni.

Nie znaleziono firm/obiektów

Niestety nie znaleziono żadnych obiektów w kategorii Samochody ślubne. Możesz dodać swoją firmę/obiekt w wybranej miejscowości i kategorii klikając tutaj.

Jeżeli chcesz powrócić do strony głównej, kliknij tutaj.

Wyszukiwarka

Miejscowość:
Kategoria:

Ostatnio ocenione firmy

Multiklima-Carsystem

Czysto sprawnie szybko [zobacz]

autor opinii: Robert Górny

N.A.J. Jarosław Szachtsznajder

bardzo polecam. Pan Jarek robił mi meble w Warszawie i bardzo polecam jego usługi [zobacz]

autor opinii: mirek

Robert Sajnaj - Lutur

Witam! Ostrzegam!!! Rodzice Nie wysyłajcie dzieci z Biurem Lutur na żadne wycieczki, wypoczynek, itp. Kadra wychowawców na koloniach ... [zobacz]

autor opinii: GOŚĆ OBSERWATOR

Robert Sajnaj - Lutur

Dno i chamstwo w pakiecie. Nie polecam nikomu !!! [zobacz]

autor opinii: Marek

Robert Sajnaj - Lutur

Polecam współpracę z Luturem. Super wartościowe doświadczenie. [zobacz]

autor opinii: Aga

sprzatanio.ple-banki