Wizzair i Ryanair wylecą z Lublina

Już znamy wstępnie nazwy linii lotniczych, które otwierają kursy do takich miast europejskich jak Londyn, Oslo i Dublin. Są to Wizzair i Ryanair. Znamy też pierwsze ceny biletów - czy będzie nam się opłacało latać?

Zacznijmy od irlandzkiego przewoźnika: Ryanair. ten kursować będzie z lubelskiego lotniska trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki). Tanie linie lotnicze RYANAIR zostały założone w 1985 roku przez rodzinę Ryanów. Tylko w 2009 roku z usług RYANAIR skorzystało aż 66, 5 milionów pasażerów. Czy u nas przewoźnik będzie popularny? Prawdopodobnie tak, gdyż kusi stosunkowo niskimi cenami za bilety.

Jak się dowiedzieliśmy, z Ryanairem będziemy mogli lecieć m.in. do Dublina, czy Londynu już od 18 grudnia. Prawda, że ciekawy termin? Ma to związek ze zbliżającymi się świętami BN. Póki co ciężko jest jednak znaleźć w internecie oficjalne informacje na temat cen za przelot. Media podają sprzeczne informacje (jedne sugerują, że loty będą tanie, inne z kolei że nam się to zupełnie nie opłaci). Do tematu kursów Ryanair z Lublina będziemy wracać wkrótce.

Wizzair z kolei kursować będzie do Oslo i Londynu (Luton). Ceny za bilety sięgają 305 złotych. Obecnie WizzAir oferuje loty na blisko 220 trasach w Europie. W skład grupy WizzAir wchodzą 2 linie lotnicze: Wizz Air Hungary oraz Wizz Air Ukraine.

Tanie linie lotnicze to ratunek dla osób, które chcą udać się za granicę. Fakt, że już wkrótce możemy wylatywać z naszego Lublina to przełom, na który wszyscy czekamy z nadzieją. Jakie oczekiwania mają mieszkańcy Lublina w związku z otwarciem lotniska? Czekamy na Wasze komentarze!

Dodaj swoją opinię:

Imię:
Treść opinii (max 1000 znaków):
Zabezpieczenie przed spamem. Odpowiedz na proste pytanie:
ile to jest: siedem odjąć dwa (wpisz tylko cyfrę)
Token

Wyszukiwarka

Miejscowość:
Kategoria:

sprzatanio.ple-banki